Візок лікаря Smoby 24475 Expand

Візок лікаря Smoby 24475

Smoby

100-327

Новий

Візок лікаря Smoby 24475

Докладніше

В наявності

1 243 грн.

Опис товару

Візок лікаря Smoby 24475.

Для дітей від 3 років.

Характеристики Smoby 24475:

Інтерактивний медичний візок Smoby - цілий пересувний госпіталь для юних докторів і їх пацієнтів. З таким чудовим набором всі домашні будуть здорові! Набір являє собою зручний візок з необхідними медичними інструментами.
 
Візок на 2 великих колесах має 3 полички і ручку, за яку візок зручно штовхати перед собою.
Електронний візок лікаря містить аксесуари, необхідні для роботи юного лікаря. Медичні прилади виглядають особливо реалістично завдяки наявності звукових і світлових еффектов. Мобільний візок стійкий, він легко пересувається.
У наборі міститься 12 аксесуарів, серед яких: шприц, градусник, молоточок невропатолога, ножиці, таблетки, фонендоскоп, флакончик з рідиною для обробки ран, картонна коробочка для лейкопастиря.
 
Бейджик доктора, що входить в набір, необхідний кожному лікарю. З електронним візком лікаря займатися лікуванням іграшок і батьків особливо цікаво. Адже в комплект також входить електронний прилад з сиреною і апарат для визначення стану здоров'я і пульсу пацієнта.

Працює від батарейок 2 х АА (в комплект не входять).

Матеріал: зміцнений пластик.

Виробник залишає за собою право без попередження змінювати комплектацію, забарвлення, тех. характеристики продукції і т. п. У зв'язку з цим опис товару може містити неточності.

Колір товару може дещо відрізнятись від кольору на фото в залежності від індивідуальних налаштувань Вашого монітора.

Характеристики

Виробництво Франция

Відгуки

Напишіть відгук

Візок лікаря Smoby 24475

Візок лікаря Smoby 24475