Мольберт Бабочка грін Expand

Мольберт Бабочка грін

Майстерня Папи Карло

101-343

Новий

Мольберт Бабочка грін

Докладніше

Товар відсутній

980 грн.

Опис товару

Мольберт Бабочка грін.

Мольберт "Бабочка" грін, без сумніву, сподобається маленькому починаючому художнику. Завдяки йому Ваша дитина повністю зануриться в казковий світ творчості.

Багатофункціональні рухомі полички "крильця" і дві великі кишені для аксесуарів (олівців, фломастерів, фарб, магнітів і т.п.) допоможуть дитині розмістити все максимально зручно, щоб тримати "під руками".

З одного боку мольберта (білого) можна писати маркерами на водній основі, а з іншого (зеленого) кольоровою крейдою.

Сторона для маркерів і магнітів (біла) зроблена зі сталі для професійних офісних дощок з глянцевим покриттям, виробництва Південної Кореї, вона очищається без зусиль звичайною губкою. Крім малювання на ній можна прикріплювати магнітні букви, цифри і т.п.

Сторона для малювання крейдою (зелена) проведена зі сталі для шкільних дощок з матовою бархатистою поверхнею, виробництва Південної Кореї. З цього матеріалу роблять шкільні дошки по всій Україні. Зелений колір приємний для очей, добре контрастує з кольоровою крейдою. На цій поверхні дуже м'яко лягає крейда і витирається, не залишаючи слідів. На ній також можна прикріплювати магнітні букви, цифри і т.п.

Мольберт "Бабочка" грін зручний у використанні, так як має незвичайний дизайн і стійку конструкцію. Після занять легко складається і займає мало місця. Дерев'яні частини мольберта виготовлені з натурального бука і покриті маслом рослинного походження.

Розмір дошки 45х40 см, висота мольберта 1 метр.

У комплекті є набір кольорової крейди.

Вся продукція сертифікована і відповідає нормам ДСТУ.

Виробник залишає за собою право без попередження змінювати комплектацію, забарвлення, тех. характеристики продукції і т. п. У зв'язку з цим опис товару може містити неточності.

Колір товару може дещо відрізнятись від кольору на фото в залежності від індивідуальних налаштувань Вашого монітора.

Характеристики

Виробництво Украина

Відгуки

Напишіть відгук

Мольберт Бабочка грін

Мольберт Бабочка грін