Набір для творчості 4M Машина на сонячній батареї (00-03286) Expand

Набір для творчості 4M Машина на сонячній батареї (00-03286)

4M 4M

112-758

Новий

Набір для творчості 4M Машина на сонячній батареї (00-03286)

Докладніше

В наявності

798 грн.

Купити за 1 клік

Опис товару

Поставте машинку на рівну підлогу в сонячний день і спостерігайте, як вона рухається. Батареї не потрібні. Панель перетворює сонячне світло в електрику, яка запускає двигун. Використовуйте банку з-під напою, щоб зробити вашу машину оригінальною. Науковий проект демонструє роботу зеленої енергії.
У наборі є детальна інструкція по збиранню з цікавими фактами. Коли машинка готова, помістіть її на сонячне світло. Поверніть і нахиліть панель сонячних батарей так, щоб вона була звернена на Сонце. Це дозволяє панелі збирати якомога більше сонячного світла. Налаштуйте відбивачі так, щоб вони відбивали сонячне світло на сонячну панель. Мотор повинен почати працювати, змушуючи машинку рухатися вперед.
Коли ви не використовуєте сонячний двигун, тримайте його поза сонячном світлом, щоб двигун не працював. Не використовуйте машинку під дощем, так як вода може пошкодити сонячну панель і двигун.
Можна використовувати машину на сонячній батареї в приміщенні. Для цього потрібен світильник із лампою розжарювання потужністю 60 Вт. Люмінесцентна або енергозберігаюча - не підходять. Поверніть лампу впритул до сонячної панелі.
Коли сонячне світло потрапляє в елементи панелі, клітинки створюють електричний струм. Струм дає силу двигуну, який повертає колеса.
У наборі є все необхідне для цього проекту. Додатково потрібні хрестоподібна викрутка і порожня жерстянка з-під напою.

Характеристики

ВиробництвоКитай
Вік дитини8+
Гарантія, міс.6

Відгуків (0)