Набір для творчості 4M Робот на сонячній батареї (00-03294) Expand

Набір для творчості 4M Робот на сонячній батареї (00-03294)

4M 4M

112-762

Новий

Набір для творчості 4M Робот на сонячній батареї (00-03294)

Докладніше

В наявності

798 грн.

Купити за 1 клік

Опис товару

Зробіть робота, що рухається, з сонячних панелей і двигуна. Спостерігайте, як він пересувається в сонячний день. Батарейки не потрібні. Його можна перетворити на робота-динозавра або робота-монстра, використовуючи одноразовий посуд. Іграшка отримала безліч нагород на спеціалізованих виставках.
У наборі є детальна інструкція по збиранню. Коли робот готовий, помістіть його на сонячне світло. Поверніть і нахиліть панель сонячних батарей так, щоб вона була звернена на Сонце. Це дозволяє панелі збирати якомога більше сонячного світла. Налаштуйте відбивачі так, щоб вони відбивали сонячне світло на сонячну панель. Мотор повинен почати працювати, змушуючи машинку рухатися вперед.
Коли ви не використовуєте сонячний двигун, тримайте його поза сонячним світлом, щоб двигун не працював. Не використовуйте робота під дощем, так як вода може пошкодити сонячну панель і двигун.
Можна використовувати робота на сонячній батареї в приміщенні. Для цього потрібен світильник із лампою розжарювання потужністю 60 Вт. Люмінесцентна або енергозберігаюча - не підходять. Поверніть лампу впритул до сонячної панелі.
Коли сонячне світло потрапляє в елементи панелі, клітинки створюють електричний струм. Струм дає силу двигуну, який повертає колеса.
Як працює робот на сонячній панелі
Панель сонячних батарей складається з сонячних клітинок. Коли сонячне світло проникає в сонячні елементи, вони створюють електричний струм. Струм іде по проводах до двигуна і змушує його обертатися. Двигун обертається швидко. Механізми шестерні уповільнюють рух, так що велика вісь повертається досить повільно. Велика вісь повертає два кулачкових колеса, а стрижні на зовнішніх сторонах кулачкових коліс рухають стегнами ніг робота по колу. Цей рух змушує робота ходити.

Характеристики

ВиробництвоКитай
Вік дитини8+
Гарантія, міс.6

Відгуків (0)