Набір для творчості 4M Робот на енергії солі (00-03353) Expand

Набір для творчості 4M Робот на енергії солі (00-03353)

4M 4M

112-776

Новий

Набір для творчості 4M Робот на енергії солі (00-03353)

Докладніше

В наявності

489 грн.

Купити за 1 клік

Опис товару

Зберіть цього міні-робота на колесах, потім додайте солону воду на спеціально розроблені батарейні картриджі. Увімкніть і спостерігайте!
В комплекті: шасі, корпусні вісь, шарнір, руки, батарейний тримач, база для батареї, кришка для батареї, двигун із проводами, 2 вісі, 2 гвинта, піпетка, 2 алюмінієві пластини, 2 тканинних листи, 2 вуглецевих пластини, інструкція. Вам також будуть потрібні сіль і ложка.
Як працює робот на енергії солі?
Алюміній, солона вода і вуглець утворюють повітряно-алюмінієву батарею, яка дає електроенергію для обертання мотора. Батареї - це пристрої, що перетворюють хімічну енергію в електричну. В основі цієї батареї 2 електрода, які виробляють і використовують електрони. Один електрод - це алюміній, другий - кисень із повітря. Електроди пов'язані розчином - електролітом, завдяки якому іони переміщаються і створюють електричний ланцюг.
Для батареї необхідні пластмасова база і 3 пластини - алюмінієва, вуглецева і тканинна. Вони укладаються один на одного і щільно закриваються кришкою. Солона вода, яка проникає до пластин через отвори в кришці, виступає в ролі електроліту. Електрика виникає в батареї внаслідок хімічної реакції між алюмінієм і киснем повітря. Реакція створює оксид алюмінію і вивільняє енергію у вигляді електрики.
Електричний струм, сформований потоком крихітних часток - електронів, змушує двигун працювати. На вуглецевої пластині кисень із повітря і вода комбінуються з електронами, що йдуть від мотора, і створюють гідроксид-іони у воді. На алюмінієвій пластині гідроксид-іони води вступають у реакцію з алюмінієм, в результаті якої виникають оксид алюмінію і електрони, що йдуть до мотору.
Сіль є хлоридом натрію. При розчиненні в воді вона розпадається на іони натрію та іони хлору, які несуть електричний заряд із вуглецевої пластини до алюмінієвої. Так як алюміній перетворюється в оксид алюмінію, створюється потік електронів з алюмінію в вуглець. Виникає електричний ланцюг. Саморобна батарейка може працювати безперервно цілу годину.
У наборі містяться 2 комплекти для збирання сольовий батареї. Не використовуйте повторно відпрацьовану батарею. По завершенні гри з роботом витягніть батарею, ретельно промийте пластини і залиште висихати.
Повітряно-алюмінієва батарея видає приблизно в три рази більше енергії, ніж такий же по вазі літій-іонний акумулятор (використовується в мобільних телефонах та інших невеликих пристроях). При цьому батареї на основі кисню і алюмінію спричиняють навколишньому середовищу набагато меншу шкоду, ніж інші джерела електроенергії.

Характеристики

ВиробництвоКитай
Вік дитини8+
Гарантія, міс.6

Відгуків (0)