Транспорт

В даній категорії 409 товарів.
Відображено 1 - 24 з 409 товарів

Дитячий транспорт

"Транспорт" – один з найпродуктивніших та найуспішніших відділів нашого Інтернет магазину ЧОРНОГОРА, адже тут представлена продукція, без якої не обходиться дитинство наших маленьких Клієнтів. У цій секції ви можете купити дитячий транспорт будь-яких видів для малюків різного віку та за різноманітною ціновою політикою. Широкий ...

Дитячий транспорт

"Транспорт" – один з найпродуктивніших та найуспішніших відділів нашого Інтернет магазину ЧОРНОГОРА, адже тут представлена продукція, без якої не обходиться дитинство наших маленьких Клієнтів. У цій секції ви можете купити дитячий транспорт будь-яких видів для малюків різного віку та за різноманітною ціновою політикою. Широкий асортимент дитячих велосипедів, самокатів, біговелів, санок, машинок-каталок та багато інших цікавих засобів пересування з найрізноманітнішим функціоналом подарують вашій кровинці море позитивних емоцій, перших яскравих вражень та відмінного настрою.  

Дитячий транспорт – це не просто іграшка для дітей, але й запорука спокою батьків. Ваш малюк просто не матиме часу вередувати чи показувати свої примхи і капризи. Активні захопливі прогулянки на свіжому повітрі, постійне перебування у русі позитивно вплине на апетит дитини – не доведеться годинами впрошувати малюка поїсти. Перша посилена фізична активність зробить це за вас. Окрім цього свіже повітря принесе багато користі здоров'ю маляти, підвищить його імунітет.

Катання на велосипедах, біговелах та самокатах – це найкращий тренер, що формує вміння тримати рівновагу, проявляти пильність та уважність. Купити дитячий транспорт цього виду – це щось рівносильне купівлі безпеки малюка. Всі моделі виготовлені із високоякісних матеріалів, обладнані багатим набором функцій та необхідних малюку речей. Адже дбайливий власник свого першого транспорту бере з собою все, що йому може знадобитися в дорозі. З цією метою в комплекті з велосипедом, скажімо, йде кошик для іграшок. Запорукою безпеки малюка під час подорожі є паси безпеки, швидка та налагоджена система гальм, можливість блокування керма та багато іншого. Катання на біговелах подарує вашій дитині відчуття комфорту та зручності, а також ефект дорослості. Малюк з гордістю заявлятиме, що катався сам. Першими проявами самостійності стануть і катання дитини на самокатах, пропонуємо дво- та триколісні, все залежить від віку, статі та вподобань дитини. У нас ви можете купити велосипеди, біговели, самокати для хлопчиків і дівчаток!

Хочете купити дитячий транспорт, що особливо вирізняється?! Придбайте дитині першу машину. Купити машинку-каталку – це забезпечити малюкові щоденне свято. Такому презентові однаково зрадіють хлопчики і дівчатка, а багата кольорова палітра сприятиме вибору досконалого варіанту машинки для синочка чи донечки. У нашому Інтернет каталозі презентовано широкий вибір машинок для дітей. Велосипеди, біговели, самокати, машинки зроблять літні прогулянки ваших кровинок незабутніми.

Найкращим супутником малюка під час прогулянок у зимовий період стануть санчата. Завітайте у наш відділ "Санки", впевнені, ви знайдете там і зможете купити дитячі санки та аксесуари, які так давно шукаєте та про які ваш малюк мріє, відколи за вікном затанцювали перші сніжинки. Одномісні та двомісні санки, обладнані спеціальними ручками та ременями для керування до ваших послуг! Безпека, якість та довговічність використання продукції гарантована!

Ми давно чекаємо на вас, а ваше малятко з нетерпінням чекає на свій особистий засіб пересування!

Less
More

Фільтрувати за:

Вік дитини