Напівпрофесійний футбольний стіл Smoby 620400 Babyfoot Champions Expand

Напівпрофесійний футбольний стіл Smoby 620400 Babyfoot Champions

Smoby

117-834

Новий

Футбольний напівпрофесійний стіл Smoby 620400 Babyfoot Champions

Докладніше

В наявності

3 850 грн.

Купити за 1 клік

Опис товару

Футбольний стіл Smoby 620400 Babyfoot Champions

Для дітей від 8 років.
Футбольний стіл розвиває у дитини координацію рухів, спритність, швидкість реакції й інтерес до такого захопливого виду спорту як футбол. Babyfoot Champions сподобається не тільки любителям футболу, але і любителям інших настільних ігор.
Футбольний стіл Smoby має стійку конструкцію для самих різких рухів, зручне ігрове поле та ергономічні киї. Поставляється з 22-ма гравцями, 2-ма пробковими м'ячами, але призначений для гри не тільки удвох. Кожен гравець унікальний, по своєму реалістичний і привносить в модель цікавий штрих. Осі напрямних виготовляються на основі телескопічних трубок. Велике поле та якісні матеріали роблять даний футбольний стіл реалістичним та приємним для гри. Смобі надає неперевершене задоволення та максимальний комфорт користувачам. Головне, що стіл можна дуже швидко та легко розкласти й одразу почати веселе проведення часу. Також всю конструкцію можна за лічені хвилини скласти, що забезпечує мобільність і компактність при транспортуванні.
Компанія Smoby є одним з офіційних постачальників футбольних столів для чемпіонатів з цього виду спорту. Також Smoby Toys, завдяки тривалому досвіду, є експертом в області сучасних навчальних іграшок, починаючи з немовляти й закінчуючи шкільним віком.
Купити футбольний стіл Smoby Babyfoot Champions можна в нашому інтернет магазині лише за один клік. Доставка по всій Україні.

Характерстики футбольного стола Smoby 620400

  • Виробник: Франція;
  • Комплект: міцна і стійка дерев'яна основа з металавими ніжками, зелене ігрове поле з розміткою, ворота з сітками, 22 кольорові пластикові фігурки гравців, зручні ергономічні ручки і лічильна дошка, 2 м'ячі: 1 корковий і 1 пластиковий для двох різних стилів гри;
  • Розмір ігрової поверхні: 95 × 59 см;
  • Розмір столу: 120 × 90 × 84 cм;
  • Розмір упаковування: 113 × 78 × 16 см.

Колір товару може дещо відрізнятись від кольору на фото в залежності від індивідуальних налаштувань Вашого монітора.

Характеристики

ВиробництвоФранция

Відгуків (0)