Велосипеди

В даній категорії 122 товарів.
Відображено 1 - 24 з 122 товарів

Дитячі велосипеди

Незабаром прихід весни, ваші діти з нетерпінням очікують нових вражень та бажання вибратися з дому. Тож Ви заздалегідь вирішили, як буде проводити час дитина на дозвіллі? Зважились на покупку двох чи трьох колісного “друга”?

Велосипед - це перший транспортний засіб дитини. Це один із найпопулярніших видів транспорту сьогодення ...

Дитячі велосипеди

Незабаром прихід весни, ваші діти з нетерпінням очікують нових вражень та бажання вибратися з дому. Тож Ви заздалегідь вирішили, як буде проводити час дитина на дозвіллі? Зважились на покупку двох чи трьох колісного “друга”?

Велосипед - це перший транспортний засіб дитини. Це один із найпопулярніших видів транспорту сьогодення та екологічний спосіб переміщення. Для юних наїзників – це яскрава іграшка, для молодших – активний транспортний засіб. Перш за все це хороший подарунок для прогулянок та активного руху дитини, спосіб спілкування з однолітками. Спільні велосипедні прогулянки – це нові враження, події, пізнання природи. Катання з друзями на велосипедах, що може бути кращим. Прогулянка на велосипеді – це вдале поєднання весело провести вільний час та момент для нових подорожей і відкриттів.

Велосипедна прогулянка – це один із способів зміцнення здоров’я ваших дітей. Розвага, яка сприяє зміцненню імунітету, підняття настрою, покращення апетиту та емоційного стану дитини. Перебування на свіжому повітрі сприятиме насиченням киснем легень та мозку. Рухова активність забезпечить зміцненню м’язів рук та ніг дитини, сприятиме хорошій поставі.

В нашому інтернет магазині Ви зможете купити: біговели, для активних малят машинки-каталки, двох - та трьохколісні класичні моделі велосипедів для юних водіїв, тощо.

Велосипед починає цікавити дитину, напевно, з того моменту, коли малюк починає робити перші кроки. Адже йому все цікаво, і виявляється, що можна досліджувати світ довкола себе не тільки коли ти ходиш, але і їздиш! Звісно так набагато цікавіше!

Оцінити великий вибір, а також купити дитячий велосипед Ви можете в інтернет магазині Чорногора.

Координація руху у дітей розвивається набагато швидше, ніж ми думаємо, не слід зволікати з процесом навчання їзди на велосипеді.

Для трьохрічного віку підійдуть трьохколісні класичні моделі велосипедів. Цей вид транспорту ніколи не втратить своєї актуальності. Для більш старших діток ви можете купити двохколісні велосипеди. Сучасні моделі велосипедів дають можливість юному водію рости разом зі своїм «другом», оскільки мають здатність керувати висоту сідла і керма.

Не одне покоління дітей виросли з яскравими спогадам, як на перегонки каталися зі своїми друзями, в декого ці спогади залишися у пам’яті, а для багатьох – це захоплення залишилося на все життя.

Здивуйте свою дитину, подаруйте її радість. Великий асортимент товарів здивує Вас. Не зволікайте, дитина росте швидко, зробіть свій вибір. Найкращим подарунком для дитини є ваша турбота та увага.

На сторінках нашого інтернет-магазину представлені велосипеди для дітей різного віку. В інтернет-магазині постійно проводяться різноманітні акції на товари, це допоможе вам заощадити на покупці. Ви зможете не витрачати зайвий час для пошуку, а просто ознайомиться з нашою продукцією не виходячи з дому. Все починається з вдалого вибору, а від нього залежить успіх вашого майбутнього водія. 

Less
More