Конструктор механічний 3D Ukr-Gears Вантажівка UGM-11 Expand

Конструктор механічний 3D Ukr-Gears Вантажівка UGM-11

Ukr-Gears

106-124

Новий

Конструктор механічний 3D Ukr-Gears Вантажівка UGM-11

Докладніше

Товар відсутній

1 600 грн.

Купити за 1 клік

Опис товару

Конструктор механічний 3D Ukr-Gears Вантажівка UGM-11.

Розмір моделі: 34х14х13 см.

Розмір упаковки: 37х14х4 см.

Кількість деталей: 420 шт.

Вантажівка UGM-11 від Ugears це нове покоління механічних моделей. Річ на яку треба витратити можливо не одну годину, щоб її зібрати. Завдання високого рівня складності, для серйозних моделлерів.
У моделі реалізований чотирициліндровий двигун, з приводом від діючої моделі карданного валу що за допомогою системи шестерень приводиться в рух ґумомотором. Збоку є  важіль перемикання режимів - вперед назад і холостий хід. Завівши ґумомотор за допомогою зручного механізму заводу зверху на кабіні, можна вибрати один з режимів. Запустити машину вперед назад, або просто подивитися як двигун працює на холостому ходу перебираючи чотирма поршнями під відкидним капотом. Відкривши двері кабіни ви знайдете функціональне кермо що передає зусилля по рульовій колонці до підресорених передніх коліс. Там же є діюча педаль газу. Кузов як і в справжньому прототипі реалізований з відкидними бортами. Модель навмисне виконана в грубуватому відкритому стилі, з усіх боків проглядається складний насичений деталями механізм. При цьому як і всі моделі Ugears збирається без клею.

Виробник залишає за собою право без попередження змінювати комплектацію, забарвлення, тех. характеристики продукції і т. п. У зв'язку з цим опис товару може містити неточності.

Колір товару може дещо відрізнятись від кольору на фото в залежності від індивідуальних налаштувань Вашого монітора.

Характеристики

ВиробництвоУкраина

Відгуків (0)