Матрац IngVart для ліжечок Lux Crib Кокос+флексовойлок, 60x120 см 2026 Expand

Матрац IngVart для ліжечок Lux Crib Кокос+флексовойлок, 60x120 см 2026

IngVart

108-479

Новий

Дитячий матрац IngVart для ліжечок Lux Crib Кокос+флексовойлок, 60x120 см 2026

Докладніше

В наявності

1 150 грн.

Купити за 1 клік

Опис товару

Дитячий матрац IngVart для ліжечок Lux Crib Кокос+флексовойлок, 60x120 см 2026

Матеріал: кокосове волокно латексоване 1 см, флексовойлок 6 см.

Флексовойлок - матеріал, по тактильним відчуттям тиску схожий на поролон, але перемагає його за терміном служби, експлуатаційних характеристик і походженням сировини (на 40% складається з натуральних продуктів).
Кокосове волокно - матеріал, що представляє собою жорсткі волокна темно-коричневого забарвлення, здобуті з горіхів кокосової пальми. Найжорсткіший наповнювач у виробництві матраців і кращий матеріал для здорового сну дітей від народження. Додаткова обробка латексом покращує показники еластичності, міцності, вологостійкості і захисту від паразитів.
Якщо матрац використовується для дитини до 1 року - його слід класти кокосової стороною догори. Коли кістковий скелет дитини стане не таким м'яким, а вага збільшиться, що буде надавати відповідно більше тиску на поверхню, матрац можна перевернути м'якою стороною догори.

Раз в 2-4 місяці матрац потрібно перевертати змінюючи боку для ніжок і головки місцями - такі нескладні дії продовжать термін служби матраца і допоможуть запобігти просідання в точках найбільшого натиску.


 

Виробник залишає за собою право без попередження змінювати комплектацію, забарвлення, тех. характеристики продукції і т. п. У зв'язку з цим опис товару може містити неточності.

Колір товару може дещо відрізнятися від кольору на фото в залежності від індивідуальних налаштувань Вашого монітора.

Характеристики

ВиробництвоУкраина
Спальне місце120 x 60 см.

Відгуків (0)