Матрац IngVart для ліжечок Baggybed Round Кокос+латекс, 72x72 см 7217 Expand

Матрац IngVart для ліжечок Baggybed Round Кокос+латекс, 72x72 см 7217

IngVart

108-488

Новий

Дитячий матрац IngVart для ліжечок Baggybed Round Кокос+латекс, 72x72 см 7217

Докладніше

Товар відсутній

1 645 грн.

Купити за 1 клік

Опис товару

Дитячий матрац IngVart для ліжечок Baggybed Round Кокос+латекс, 72x72 см 7217

Матеріал: латекс, кокосова койра.

Одне з кращих наповнень матраців для новонароджених - кокосова койра - найжорсткіший матеріал в матрацах, але нехай дбайливих батьків це не лякає - вага дитини занадто маленький для того щоб відчувати дискомфорт лежачи на твердій поверхні - чим молодша дитина, тим жорсткіше повинен бути його матрацик. У період після народження до 1 року рельєфи і природні вигини хребта ще не сформовані і дуже важливо в цей момент його не порушити. Занадто м'яка поверхня, така як поролон, повсть, вата - небажані для новонародженого до 1 року - можна спровокувати викривлення хребта, попрілості і перегрів тіла.
Волокна горіхів кокоса набувають додаткову пружність, стійкість до деформацій і вологи завдяки додатковому просоченню латексом. Крім того, кокосова койра не викликає алергії, добре вентилюється, не піддається гниттю і не представляє інтересу для комах-паразитів.
Матрац з кокосової койри забезпечить ідеальний розвиток кісткової системи дитини.

Матраци з латексу надають масажний ефект і перешкоджають здавленню судин і капілярів. Хребет залишається прямим протягом всього сну. Латексний матрац дуже пластичний, стійкий до навантажень і, тому, майже зовсім не деформується протягом всього терміну його експлуатації. Термін служби латексного матраца може досягати 20 років.
Поверхня більшості латексних матраців просякнута спеціальним складом з знезаражувальним і дезинфікуючим ефектом. Такі елементи захищають матрац від різних бактерій і грибків, запобігаючи виникненню такого захворювання як астма.
Латекс - гіпоалергенний матеріал, рекомендований алергікам і астматикам.
Матрацик приймає форму тіла, таким чином знімається м'язове напруження (особливо шийно-комірцевої зони), хребет приймає фізіологічно правильне положення.
Латекс не вбирає запахи і не пахне. У латексних виробах не розвивається бактеріальна флора, не розмножуються сапрофіти та інші паразити.
 

Виробник залишає за собою право без попередження змінювати комплектацію, забарвлення, тех. характеристики продукції і т. п. У зв'язку з цим опис товару може містити неточності.

Колір товару може дещо відрізнятися від кольору на фото в залежності від індивідуальних налаштувань Вашого монітора.

Характеристики

ВиробництвоУкраина
Спальне місце72 x 72 см.

Відгуків (0)